ÖVRIGT / Diverse / Fotonegativ 6057045

nr 605 7045

Fotonegativ

1930-TAL + vykort, div 1900-talets första hälft

Utrop:

100 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 19 oktober 2009
kl 19:04:47